Menu
KONTAKT

MISTROVSTVÍ KV KRAJE DOSPĚLÝCH JUNIORŮ A DOROSTU | 25. 1.


25. ledna v odpoledních hodinách pokračovalo otevřené Mistrovství KV kraje v kategorii dospělých OPEN. Mezi muži tak museli startovat i dorostenci a junioři, kteří tak měli velmi těžké postavení udržet s dospělými krok a sáhnout si na medaile, které byly připraveny jen v OPEn kategorii. I v této konkurenci se podařilo chodovským dorostencům , a juniorům prosadit.

Nejlépe si v OPEN kategorii vedl junior Adam Bauer. Ten nastoupil do pěti disciplín a dovezl pět medailí. Mezi muži nenašel přemožitele v dálce, druhá místa přidal ve výšce, 200 m a štafetě 4 x 200 m třetí příčka mu pak patřila v běhu na 60 m. 

Mezi muži se dokázal prosaditi bronzovou medailí další junior Jan Gurban ve výšce a Petr Lill v běhu na 1500 m.

Stříbrnou medaili v kategorii muži open vybojovala chodovská štafeta 4 x 200 m ve složení Dominik Svoboda, Ondra Sladký, Josef Terč a Adam Bauer.

Těsně na 4. místě pak skončili Petr Lill na 800m.

Mezi ženami si pro stříbro doběhla Nikola Oravová v běhu na 60 m př.

V juniorské kategorii pak chodovští koulaři obsadili všechny tři místa v pořadí Martin Tonhauser, Jan Gurban a Petr Ernst.

V dorostenecké kategorii vybojovala zlato Markéta Bauerová v kouli, přidala bronz na 60 m př a Roman Rehák přidal bronz z vrhu koulí.

V redukovaném pořadí jen dorostenců by se blýsklo i pro další tři atlety.
Roman Rehák a Ondra Sladký by se pozlatili a postříbřili v dorostenecké výšce.
Josef Terč by si mezi dorostenci sáhl na bronzovou medaili. Ale někdy je přímý souboj v kategorii OPEN větší školou a odměnou než medaile.

Všem patří gratulace a poděkování.

Poděkování patří i trenérům Miloši Volkovi a Rudovi Flaškovi a dále i chodovským rozhodčím, kteří pomáhali zajišťovat průběh závodu. Ceremoniáři Miloslavu Zítkovi, hospodáři Karlu Matičkovi a startérům Lukáši Kopeckému a Pavlu Simethovi.

Výsledky najdete zde
Fotoalbum akce zdeNOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA