Menu
Kontakt

Dvě medaile z Mistrovství Evropy veteránů získala pro ŠAK Chodov Pavla Kováříková

Od čtvrtka 23/5 do neděle26/5 se v Úpici konalo Mistrovství Evropy veteránů mimo dráhu.
Pavla Kováříková nastoupila ke dvěma závodům.

V silniční běhu na 10km skončila na devátém místě ve své kategorii časem 48:11 min. Spolu s Šárkou Pechkovou a bývalou reprezentantkou v lyžování Blankou Paulů získali pro Českou republiku druhé místo v soutěži družstev.
Druhým startem byla týmová štafeta - kros na 3x2 km - kde naše štafeta v sestavě Kováříková-Paulů-Vacková získala rovněž druhé místo.

Blahopřejeme.
NOVINKY
Slavnostní odhalení pamětní desky zakladatele ŠAKu
29. 9. 2019
V rámci Mistrovství Karlovarského předžactva jednotlivců proběhne slavnostní otevření zrekonstruované dráhy a odhalení pamětní desky zakladatele Školního atletického klubu Libora Dočkala.