Menu
KONTAKT

ATLETIKA PRO CELOU RODINU | 9. 12.

Vyčleňte si pravidelně chvilku pro SPOLEČNOU RADOST Z POHYBU a naučte děti trávit volný čas s Vámi, rodiči, aktivně a zábavně. Vždy by nám mělo jít o radost z provedeného pohybu a z překonání sebe sama!

   


Školní atletický klub Chodov byl vybrán Českým atletickým svazem k realizaci projektu Pohybová gramotnost ATLETIKA PRO CELOU RODINU. 


Primárním cílem projektu je aktivně trávený společný čas rodičů s dětmi a zvýšení pohybové gramotnosti u dětí a rodičů. Zapojit se můžete do společného sportování se svými dětmi, zúčastnit se našich akcí pro veřejnost, sportovat společně v oddílech a klubech, a hlavně společně aktivně trávit se svými dětmi čas sportem. Ukážeme Vám, jak na to. Během trvání projektu připravíme řadu aktivit pro děti a jejich rodiče... sledujte naše stránky nebo FB 😊. Garantem projektu bude v klubu Mgr. Jan Merunka. 

Dne 9. 12.  proběhl v městské sportovní hale první společný trénink rodičů a dětí z projektu Atletika pro rodinu pod vedením trenéra Mgr. Jana Merunky.

Bylo krásné sledovat nadšení dětí, které rozhýbaly svoje rodiče a po každé zdařilé akci se halou rozléhalo nádherné PLÁCNI TO.

Na závěr si zatleskali všichni zúčastnění a zároveň rodiče i děti odměnili potleskem vedoucího tréninku.

Více fotografií zde.

NOVINKY
Stadion je opět pro veřejnost otevřen :)

Od 15:00 do 19:00 hodin za dodržení všech podmínek platného nařízení vlády.
Tedy v týdnu do 10. 5. dodržení maximálního počtu 10 osob atd.
Nařízení je u vchodu vyvěšeno, při jeho nedodržení následuje okamžitý vyhazov z areálu.
V pracovní dny a v pátek 8. 5. v době od 17:00 do 19:00 hodin je areál vyhrazen pro trénink atletů, není možná účast veřejnosti.
Opatření na další týdny budou zmírňována a vyvěsíme je u vstupu.


Odběr novinek
KALENDÁŘ
zobrazit všechny akce

ANKETA
NEJČTENĚJŠÍ
REKLAMA